4 טיפים חשובים לרשימת שירים מהממת

Dj עמית ביטון

תקליטן לחתונות ואירועים

שמח לראות אתכם פה!

נעים מאוד, אני Dj עמית ביטון, תקליטן לחתונות ואירועים עם המון ניסיון והמון אהבה לתחום. אני מאמין שבאירוע שלכם מגיעה לכם ולאורחים שלכם חוויה אחת גדולה ומושלמת ובגישה זו, עם המון הקשבה וסבלנות אני בונה יחד אתכם אירוע בלתי נשכח.

שתפו את הבלוג

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אשמח לדבר איתכם

המוסיקה מגדירה את האווירה והיא הגורם המשפיע ביותר על מצב הרוח, האנרגיה והתנועה של האורחים שלכם לאורך החתונה. לכל אחד מבני הזוג יש העדפה, סגנון אהוב, שירים שמרגשים או משמחים אותו, אז מה תוכלו לעשות כדי ליצור את רשימת השירים המושלמת שתרגש ותקפיץ אתכם ואת האורחים שלכם? 

רשימת שירים מושלמת לאירוע שלכם. כן- זה אפשרי (:

שילוב העדפות של כל אחד מבני הזוג

לעתים כל אחד מכם מעוניינים בשירים מסויימים שהאחר לא רוצה או שיש לכם סגנונות שונים של מוסיקה או אפילו אינכם יודעים איך לשלב בין השירים שאתם רוצים לאורך החתונה. אין צורך לוותר סתם כך על שיר שאחד מכם רוצה. 

החתונה מורכבת מחלקים רבים (למשל, זמן הגעת האורחים, מנה ראשונה/ שנייה, כניסה לחופה, שבירת הכוס, זמן סלואו, אפטר פארטי ועוד). העבירו את כל השירים שאתם רוצים לתקליטן והוא יסייע בשיבוץ השירים. אם יהיה שיר שלא מתאים כלל, חשוב שהתקליטן יסביר לכם את הסיבה ויעניק חלופה אחרת מתאימה יותר. 

גישור הפער בין העדפות מוסיקה שונות

אם כל האורחים שלכם היו בגילאי 20 או גילאי 40, אוהבי מוסיקה בסגנון מזרחי, קלאסי או קאנטרי, בחירת השירים הייתה הרבה יותר קלה ומהירה. אך, לרוב, הקהל הוא מעורב ובעל העדפות שונות של סגנונות מוסיקה.

עדכנו את התקליטן בנוגע לאורחים. נסו כמה שניתן לתאר את ההעדפותיהם. ככל שאני יודע מיהו הקהל (גיל, עדה, העדפה מוסיקלית, סגנון כללי מועדף של הזוג), אני יודע להציע שירים מדוייקים יותר. בהכנה מקדימה, אני יוצר רשימה שעוברת בין הסגנונות, נותנת טעימה ומשאירה טעם של עוד מבלי להמאיס את הסגנון על אף אחד מהקהלים. 

רשימה מגוונת והכנה מקדימה נכונה, תאפשר את המשחק בין השירים בהתאם למצב  הרוח והאווירה שעל רחבת הריקודים. 

הקשיבו למילים

כיום, לא תמיד יש התאמה בין התוכן של השיר לבין סגנון המוסיקה. אם נקשיב לשירים מועדפים ייתכן שנגלה שחלקם מדברים על פרידה, געגועים, אפליה או בגידות בקשו מהתקליטן שלכם להציע לכם מנסיונו שירים שתואמים לאווירת האירוע המרגש. 

בחרו בשירים פופולריים 

לשלב הריקודים, בקשו מהתקליטן להכין שירים שהם פופולריים וקצביים. אין זה אומר שכל זמן הריקודים יהיה מורכב משירים אלו כמו במועדונים, אלא שהוא יוכל להשתמש בשירים אלו ברגעים בהם נראה שהאורחים זקוקים לבוסט של אנרגיה או שרוצים להקפיץ ולהניע יותר אורחים לרקוד. שירים פופולריים הם שירים שמוכרים ליותר אנשים ומתוך כך ירגישו יותר מעורבים כשהתקליטן ישמיע אותם. השירים הללו יאפשרו את הגמישות והשילוב בין שירים מוכרים יותר ופחות וישאירו את האורחים עירניים ואנרגטיים.