עצות לבחירת שיר חופה

Dj עמית ביטון

תקליטן לחתונות ואירועים

שמח לראות אתכם פה!

נעים מאוד, אני Dj עמית ביטון, תקליטן לחתונות ואירועים עם המון ניסיון והמון אהבה לתחום. אני מאמין שבאירוע שלכם מגיעה לכם ולאורחים שלכם חוויה אחת גדולה ומושלמת ובגישה זו, עם המון הקשבה וסבלנות אני בונה יחד אתכם אירוע בלתי נשכח.

שתפו את הבלוג

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אשמח לדבר איתכם

מהו שיר החופה המושלם?  אולי שיר חופה טרנדי? אולי מקורי? קצבי או שקט ורגוע? בשפה האנגלית או בעברית? ריכזתי עבורכם את כל התשובות והטיפים לבחירת שיר חופה מושלם עבורכם.

שיר החופה הוא חלק משמעותי בסיפור החתונה שלכם, איך בוחרים את השיר הנכון?

אחד הנושאים שיעסיקו אתכם בתכנון החתונה הוא בחירת שיר החופה. אלו הדקות שיובילו אתכם לרגע המרגש והאינטימי ביותר בחתונה. השיר המתנגן שבמהלכו תתכווננו רגשית ונפשית לקראת המפגש שיקשור את חייכם יחדיו. אבל איך לבחור את שיר החופה נכון?

ראיתי זאת במאות מקרים. זוגות שמתחבטים ונקרעים בין הרצון לבחור בשיר חופה שהם אוהבים, בין הפחד שהוא ישעמם את האורחים ובין החשש שיחברו שיר שבסוף לא יתחברו אליו. חשוב לי לשמר את חוויית ההתרגשות ושבחירת השיר תהיה קלה וחיובית כמה שניתן.

האם האורחים יאהבו את שיר החופה שבחרנו?

אחד הדברים שחשוב לזכור הוא שאין כללים קבועים או מחייבים לבחירת שיר חופה. זוהי החתונה שלכם וזהו השיר המסמל את ההתחייבות, האהבה והעתיד שלכם. זכרו שאתם אלו שמתחתנים וזהו השיר שישאר עמכם לאורך השנים. בהמשך ולאורך החתונה, נתאים את השירים להנאת האורחים ולזכרון שמח ונפלא. 

כך תבחרו את שיר החופה המושלם לכם:

1. בחרו שיר עם הקשר רגשי

התחברו לשיר. אל תבחרו שיר רק בגלל שהוא טרנדי או שאהבתם את הקצב שלו מחתונה שהייתם בה בעבר. בחרו שיר שנוגע לכם. לחווייה משותפת או לרגע מיוחד שחוויתם בקשר. 

2. בחרו שיר עם משמעות

ישנה נטייה לבחור בשיר שהמנגינה נעימה מאוד לאוזן והקצב מרקיד את הנשמה, אבל בהאזנה מעמיקה למילות השיר, התוכן לא מתאים לחתונה ולעתים אפילו סותר את מהות האיחוד ביניכם. הקשיבו לשיר. בחרו את השיר שמילותיו מתארות את הקשר ביניכם או את מה שאתם מייחלים לקשר. וודאו שהסיפור הנרקם בשיר הוא חיובי, אופטימי ומלא תקווה.

3. היו פתוחים

אם יש לכם דילמה לגבי השיר המתאים, היו פתוחים גם לשירים חדשים. ישנם שירים יפהפיים ומרגשים שלא תמיד זוגות מכירים, אך, ברגע שהם שומעים, הם מתאהבים. ברגע שפתוחים וקשובים, שירים מדהימים מתגלים. 


כמו בכל אלמנט שקשור לחתונה, גם בחירת השיר לחופה מלווה ברצון שיהיה מושלם ובפחד שלא יהיה מספיק טוב. אך, ביחד איתי, אני יכול להבטיח לכם שאנחנו נגיע לשיר המתאים ביותר עבורכם 🙂