איך בוחרים תקליטן לחתונה?

Dj עמית ביטון

תקליטן לחתונות ואירועים

שמח לראות אתכם פה!

נעים מאוד, אני Dj עמית ביטון, תקליטן לחתונות ואירועים עם המון ניסיון והמון אהבה לתחום. אני מאמין שבאירוע שלכם מגיעה לכם ולאורחים שלכם חוויה אחת גדולה ומושלמת ובגישה זו, עם המון הקשבה וסבלנות אני בונה יחד אתכם אירוע בלתי נשכח.

שתפו את הבלוג

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אשמח לדבר איתכם

ה- dj הוא החבר הכי טוב שלכם בחתונה והוא זה שישפיע על מצב הרוח, ההנאה ומעורבות האורחים והחווייה הכללית מהחתונה. אז איך תבחרו את התקליטן שלכם?

יום החתונה שלכם, הכל צריך להיות מושלם. איך בוחרים את הDj המושלם לכם?

לאורך החתונה שזורים שירים מהרגע הראשון שבו מגיעים האורחים, בחופה ובזמן הארוחה ועד לריקודים הסוערים ברחבת הריקודים. אתם רוצים להנות ולהתמקד ברגע המיוחד שלכם ולא להתעסק באיזה שיר לשים ומתי ומדוע לא רוקדים ומדוע שקט מדי.
אתם רוצים פרטנר שילווה אתכם, ייעץ וידע להוביל את האירוע בבטחון וברוגע. הוא זה שידע לומר מה מומלץ שיהיה בחתונה ושאיתו תוכלו לשחרר את השליטה,להנות ולהתרגש.


הענקת בטחון ונוחות

בחרו בתקליטן שיעניק לכם תחושת בטחון לומר את רצונותיכם והעדפותיכם, להביע הסתייגות על שיר כזה או אחר ושישאיר אתכם מעורבים בתהליך בחירת השירים. אפשרו לו להכיר אתכם. התקליטן שיתאים לכם הוא זה אשר יצור תקשורת פתוחה ומאפשרת שתוכלו לסמוך עליו שהוא ידע בדיוק מה אתם רוצים וצריכים בחתונה.


בעל וותק ונסיון

ככל שהתקליטן הוא בעל ותק, כך יהיה בעל ידע בשירים השונים, בשילובים הנכונים, בהפעלת קהל וביצירת חווייה מהנה ומותאמת לחתונה. התקליטן הוא בעל הנסיון והוא יבטא את אשר אתם מדמיינים ויאזן בין הרצונות שלכם לבין הידע שלו בחתונות.


מרגיש את האורחים

כשאני נמצא בעמדת הדי גי אני מרגיש את האורחים ויודע איך ולאן לנווט את השירים. הגמישות ויכולת הניווט הזו מובילה להשמעת השירים הנכונים, בזמן הנכון ובשילוב הנכון לפי האנרגיות שרוצים שיהיו בחלקי החתונה. אתם רוצים חתונה חווייתית ומרגשת והתקליטן שלכם צריך להיות בקשב לרצונות שלכם ולדעת ליצור רשימת שירים מלהיבה ומאוזנת.


מתאים את השירים

אתם לא רוצים חתונה עם שירים גנריים ואתם לא רוצים תקליטן שיש לו רשימת שירים קבועה שהוא משמיע אותה בכל חתונה וחתונה. בחרו בתקליטן גמיש, יצירתי שמתאים את השירים ויוצר רשימת שירים שמתאימה לאופי החתונה שלכם. לאישיות שלכם. לאורחים שלכם ולרצונות שלכם.

לרוב, הזוגות מגיעים עם רשימת שירים מסויימת שהיו רוצים להשמיע בחתונה (או לא). הרשימה הזו חשובה וביחד עם הנסיון שלי והצעות שירים נוספות נגיע לרשימת שירים אישית, מרשימה ומנצחת.